Karrier/Állás

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány (MAZS Alapítvány) küldetése, hogy a zsidó közösség leginkább rászoruló tagjait segítse. Legfontosabb feladatunk az idős holokauszt-túlélők gondozása oly módon, hogy igényeikre minél jobban reflektálva lehetővé tegyük, hogy méltóságban, otthonaik biztonságában élhessenek.

A MAZS Alapítvány jelenleg 2 munkahelyet is ajánl:

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány Holokauszt Túlélőket Támogató programja

főállású szociális munkás munkatársat

keres bővülő csapatába

(szülési szabadságon lévő munkatárs helyettesítése, határozott időre)

Munkavégzés helye:          1075 Budapest, Síp u. 12.

Foglalkoztatás jellege:       teljes munkaidő, határozott idejű jogviszony (próbaidő: 3 hónap).

Feladat:  Holokauszt túlélők teljes körű segítése a szociális munka alkalmazott eszközeivel esetmenedzseri feladatokkal: kliensek  állapotfelmérése és a releváns, biztosított szolgáltatások megszervezése egyeztetése

Feltétel:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (szociális munkás
  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, jegyzetmentes erkölcsi bizonyítvány.
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek. (MS Office irodai alkalmazások: outlook, word, xls, TEAMS, stb).

Előnyt jelent: Szociális területen szerzett minimum 3 éves gyakorlat

Elvárt kompetenciák:  önálló munkavégzés, nagyfokú teherbírás, nyitott, pozitív személyiség, alkalmazkodóképesség, rugalmasság, adminisztrációban való magas fokú pontosság, megbízhatóság, együttműködési képesség.

Amit kínálunk:

  • rugalmasság, jó munkakörülmények
  • összetartó csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • szupervízió.

Munkába állás ideje:  azonnali kezdés

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, mely kitér a szakmai tapasztalatokra.
  • végzettségeket, képzettségeket igazoló dokumentumok másolatai.

Munkáltatóval kapcsolatos bővebb információ: www.mazs.hu

Kérjük önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével 2022. május 25-ig az allas@mazs.hu e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen.

Felhívjuk figyelmét, hogy az álláshirdetésre küldött személyes adatait a hatályos adatvédelmi rendelkezéseknek megfelelően kezeljük és tároljuk. Kérjük, tájékozódás céljából olvassa el Alapítványunk adatkezelésről szóló menüpontját az alábbi linken:

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány
Logisztikai csoportja

az alábbi munkakörbe keres /munkatársat:

operatív asszisztens

Feladatok:

  • raktár rendbetétel leltározás, pakolás, könnyű fizikai munka
  • egyes dokumentumok rögzítése (szkennelés, adatrögzítés, lefűzés)
  • postai ügyintézés.

Szakmai elvárás:

  • középfokú végzettség – érettségi

Elvárt kompetenciák:

  • jó kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség
  • jó együttműködési képesség
  • önálló munkavégzési képesség
  • precizitás, monotonitástűrés
  • B kategóriás vezetői engedély előnyt jelent

Technikai elvárás:

  • MS office programok felhasználói szintű ismerete

Foglalkoztatás jellege: munkaviszony, napi 6 óra

A munkavégzés helye: 1075 Budapest, Síp utca 12.

  • együttműködő, jó csapat
  • légkondicionált iroda
  • korlátlan kávé, vízfogyasztási lehetőség
  • biciklivel parkolási lehetőség.

Kérjük önéletrajzát és bérigényét 2022. június 10-ig az allas@mazs.hu e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen.

Felhívjuk figyelmét, hogy az álláshirdetésre küldött személyes adatait a hatályos adatvédelmi rendelkezéseknek megfelelően kezeljük és tároljuk. Kérjük, tájékozódás céljából olvassa el alapítványunk adatkezelésről szóló menüpontját az alábbi linken: http://jdc-mazs.hu/hu/adatvedelmi-tajekoztato-allashirdetesre-jelentkezok-reszere